padangu pridavimas

Padangų pridavimas

Padangos yra viena iš pagrindinių atliekų rūšių, kurioms dėl savo gamybos sudėties ir dydžio gali būti žalingas poveikis aplinkai. Jei padangos tiesiog atsiduria aplinkoje, jos gali užteršti dirvožemį, vandenį ir orą. Priduodamos į oficialias utilizavimo vietas, padangos gali būti tvarkomos ir perdirbamos taip, kad būtų sumažintas jų neigiamas poveikis gamtai. Padangų pridavimas gali tapti tikru galvos skausmu, todėl jeigu sukate galvą, kur priduoti dėvėtas padangas, šiame straipsnyje pateiksime svarbią informaciją.

Kur priduoti padangas?

Lietuvoje dėvėtas padangas galite priduoti į oficialius padangų utilizavimo punktus, į stambiagabaričių atliekų tvarkymo aikštele, autoservisuose ir padangų pirkimo vietoje:

Stambiagabaričių atliekų tvarkymo aikšteles: Daugumoje miestų ir miestelių yra viešosios šiukšlių aikštelės, kuriose galite priduoti iki 5 naudotų padangų per metus. Aikštelės dažnai turi atskirą konteinerį arba vietą padangų atliekoms surinkti.

Autoservisai ir padangų parduotuvės: padangų parduotuvės privalo priimti tiek naudotų padangų, kiek nusipirkote naujų, taip pat autoservisas privalo priimti tiek senų padangų, kiek montuojate naujų.

Esate verslas įmonė, organizacija, gamintojas, pardavėjas ar importuotojas?

Turite didelius kiekių netinkamų naudoti padangų? Tire Bee gali palengvinti situaciją ir savo transportu surinkti jūsų nenaudojamas padangas. Daugiau informacijos gausite susisiekus nurodytais kontaktais

Share

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį!

Užsiprenumeruok naujienlaiškį ir gauk naujausius pasiūlymus į paštą!